Апробація кваліфікаційних досліджень магістрантів ОПП «Філософія комунікації» в міжуніверситетській конференції

26 жовтня 2021 року відбулася науково-практична міжуніверситетська конференція «Особливості комунікативних процесів у соціальних практиках» ініційована кафедрою філософії ФЛСК НАУ за результатами проходження переддипломної практики здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» ОПП «Філософія комунікації». Співорганізаторами конференції виступили партнерські кафедри – кафедра філософії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, яка була базою переддипломної практики магістрантів, та кафедрою філософії, політології та міжнародних відносин Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яка тривалий час має дружні робочі стосунки з ФЛСК.

На початку роботи з вітальним словом до учасників конференції звернулися завідувачі кафедр- співорганізаторів – професори Л.Г. Дротянко, Н.Г. Мозгова, Ю.В. Харченко. Вони відзначили пряму залежність заявленої теми конференції і дослідницьких завдань магістрантів, зв’язаних з темами кваліфікаційних робіт, актуальність і практичне спрямування їхніх досліджень, плідну співпрацю магістрантів з керівником практики та науковими керівниками кваліфікаційних робіт, а також необхідність апробації дослідницьких результатів. Конференція такого призначення є найкращою можливістю для магістрантів публічно представити дослідницькі досягнення, перевірити спроможність захищати свої обґрунтування та вміло вести ділову комунікацію. Окрім магістрантів, з доповідями та дискусіями виступили представники професорсько-викладацького складу кафедр-співучасників, а також аспіранти та здобувачі вищої освіти інших освітніх ступенів відповідних навчально-наукових структур. За результатами конференції буде виданий Збірник наукових матеріалів, також учасники мають змогу представити свої дослідницькі напрацювання у форматі наукової статті для публікації в академічному фаховому виданні збірник наукових праць «Вісник НАУ.Серія.Філософія. Культурологія» у другому півріччі поточного року.