Проводимо тематичний тренінг «Корпоративна культура та управління конфліктами»

23 березня 2023 р. кафедра філософії за підтримки стейкхолдерів провела спільний  виховний захід – тематичний тренінг: «Корпоративна культура та управління конфліктами». У роботі тренінгу взяли участь викладачі кафедри філософії ФЛСК НАУ, магістранти групи ФС-140м ОПП «Філософія комунікації», ПР-101м ОПП «Правознавство» Національного авіаційного університету, а також магістранти ОНП «Теоретична та практична філософія» Українського державного університету імені М. Драгоманова. Метою зустрічі було виявлення можливостей корпоративної культури в управлінні конфліктами в організації, їх демонстрація під час виконання тренінгових вправ. Учасниками зустрічі був проведений аналіз поняття «корпоративна культура», розглянуті моделі корпоративної культури, а також характер їх впливу на виникнення та вирішення корпоративних конфліктів на рівні «організація», «група», «індивід». Учасники тренінгу дійшли висновку, що одними з найнебезпечніших для функціонування організації видаються латентні форми міжособистісних та внутрішніх конфліктів, ускладнені розбіжностями між базовими установками особистості та декларованими цінностями організації. Хочеться висловити подяку Кляшторній В.О., яка продемонструвала інструментарій ґештальт-терапії, розробленої Полом Ґудманом в «Теорії self», для встановлення, підтримання та переривання циклу контакту, з метою запобігання та урегулювання міжособистісних конфліктів всередині організації. Серед активних учасників зустрічі доцільно відзначити магістрантів Романчука Олександра (кафедра філософії УДУ імені М. Драгоманова); Галатенко Карину (юридичний факультет НАУ); Голюк Інну, Колеснікова Сергія (кафедра філософії ФЛСК НАУ).