Представляємо відкриту лекцію

27 березня 2023 року у дистанційному режимі була проведена відкрита лекція доцентом Сідоркіною Оленою Миколаївною для студентів 2-го курсу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Тема лекції – «Філософське вчення про буття». Проведення лекції було узгоджено з планом відкритих занять, а її тема та зміст відповідали робочій програмі з дисципліни «Філософія». Відкрите заняття відвідали заступник декана з навчальної роботи ФЛСК Алпатова Олександра Валентинівна та методист вищої категорії навчального відділу НАУ Вітусевич Алла Едуардівна. Були присутні завідувач кафедри філософії, професор Дротянко Любов Григорівна, а також викладачі кафедри,  доценти Клешня Г. М., Пода Т. А., Матюхіна О. А., Мокляк Л. І., Сухова Н. М., Скиба І. П., Шоріна Т. Г.