Онлайн-тренінг з професіоналом-практиком у рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами

30 серпня 2021 року кафедра філософії у рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами ОПП «Філософія комунікації» організувала онлайн-тренінг з професіоналом-практиком у галузі адміністративної комунікації – Світланою Анатоліївною Подою. Запрошення С.А. Поди було узгоджене з Головою Добромильської міської територіальної громади Кулясом Петром Петровичем за запитом декана факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Наталією Віталіївною Ладогубець. Пода С.А. є начальником відділу Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради. Тренінг проводився для магістрів групи ФЛСК-540 із залученням викладачів кафедри філософії.

Тема тренінгу з практичного боку розкривала структуру і форми організації суб’єктів комунікативного процесу, а також концепцію та особливості здійснення інформаційно-комунікаційної політики, що реалізують суб’єкти державних органів у стосунках з громадськістю. Тренінг супроводжувався демонстрацією презентації «Інформаційно-комунікативна складова діяльності Центрів надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування». Магістри ФЛСК-540, передусім, були ознайомлені з Загальними положеннями про діяльність ЦНАП, зокрема, Добромильської міської ради, із завданнями та повноваженнями цього органу. Метою тренінгу було надати практичних порад щодо ефективної побудови інформаційної кампанії, яка передбачає планування необхідного потоку інформації, вибір каналів інформування та інструментів надання інформації.  Магістри ФЛСК-540 мали, зокрема, змогу познайомитися зі способами інформаційної взаємодії ЦНАП з громадськістю та різними суб’єктами господарювання під час карантинних заходів. Висловлюємо подяку всім, хто посприяв організації тренінгу, та особисто Світлані Анатоліївні Поді за проведений захід. Сподіваємося на подальший діалог та налагодження ефективної співпраці!