Практика здобувачів спеціальності 033 «Філософія»: методичні вимоги та культура доброчесності

07 вересня 2021 року за планом-графіком проходження переддипломної практики із використанням технологій дистанційного навчання відбувся науковий семінар, у якому взяли участь здобувачі вищої освіти 2-го курсу ФЛСК спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації» освітнього ступеня «Магістр» та представники професорсько-викладацького складу бази практики – кафедри філософії  НПУ імені М.П. Драгоманова.

Науковий семінар був присвяченій темі «Культура академічної доброчесності». Під час семінару керівник практики від бази практики канд. філос. наук  Гончаренко Катерина Сергіївна та професор, д-р філос. наук Наталія Григорівна Мозгова провели інструктаж щодо принципів і вимог, які ставляться до виконання кваліфікаційної роботи і посилюють  культуру порядності та чесності в академічному просторі. У межах наукового семінару були розглянуті наступні питання: Чи можна вважати уникнення академічного плагіату достатнім для формування культури академічної доброчесності? Хто є учасниками формування культури академічної доброчесності? Або чому за якість роботи відповідає і студент, і науковий керівник? Які існують способи ефективного посилення культури академічної доброчесності?

З методичними рекомендаціями написання дослідницької кваліфікаційної роботи першого етапу на основі норм доброчесності виступили викладачі кафедри НАУ – доценти С.С. Орденов, Т.А. Пода, О.П., Скиба та гарант освітньо-професійної програми «Філософія комунікації» М. А. Абисова. Здобувачі спеціальності 033 «Філософія» – В. Дудник, Д. Панков, А. Рябокучма, О. Галепа та І. Саладіс –  відпрацьовували на прикладі своїх кваліфікаційних тем розробку завдань дослідження, брали консультацію у викладачів.