Зворушлива мить випуску магістрів спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації»!

30 січня 2024 року в актовій залі Національного авіаційного університету у подвійному форматі офлайн-онлайн відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Кафедра філософії вітає своїх випускників — магістрів філософії за ОПП «Філософія комунікації». Разом був подоланий непростий шлях тривалістю у 1 рік та 4 місяці. Залишається багато споминів від пройденого і пережитого! Час роботи викладачів і магістрів припали на лихоліття воєнного стану в країні, періодичних блекаутів і високої нервової напруги загалом. Знадобилося варіювати форми навчання – працювати у дистанційному режимі й зустрічатися аудиторно. Начальний процес, однак, не зупинявся ні на мить й, зрештою, дав свої плідні результати. Магістри ОПП «Філософія комунікації» успішно пройшли всі види практик, виконали та достойно захистили кваліфікаційні роботи й, нарешті, дісталися до фінальної миті випуску. Вітання нашим магістрам передає ректорат НАУ та адміністрація факультету ФЛСК. Особисті слова сказані завідувачем кафедри філософії Л.Г. Дротянко, гарантом освітньо-професійної програми “Філософія комунікації” М.А. Абисовою, куратором групи і відповідальною за проходження переддипломної практики Т.А. Подою та всіма викладачами й науковими керівниками. Дорогі випускники! Прийміть найщиріші привітання з нагоди завершення навчання та отримання диплому магістра за освітньою програмою “Філософія комунікації”! Бажаємо доброго вам здоров’я, вірних друзів, здійснення планів та сподівань, великого особистого щастя, професійного зростання! Щира вдячність вам за співпрацю ❤️. Двері кафедри завжди для вас відкриті! Спілкування — це розкіш, — стверджував Антуан де Сент-Екзюпері. І ми раді, що з кожним із Вас надзвичайно приємно спілкуватися, ми радіємо можливості обмінятися думками та емоціями, зустрітися! Тож, не втрачаймо нагоду. Не прощаємося з Вами, а говоримо: до побачення!