Стартує переддипломна практика для магістрантів 2го року навчання ОПП «Філософія комунікації»

01 вересня 2023 року на кафедрі філософії за вимогою навчального плану та відповідних програм  стартував процес проходження переддипломної (виробничої) практики здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації». У цей день кафедра філософії як база практики організувала збори з питань проведення практики та її навчально-методичного забезпечення Під час зборів здобувачів вищої освіти керівники практики поінформували про систему звітності з практики, затверджену кафедрою, зокрема, про подання письмового звіту, виконаного індивідуального завдання, підготовку доповіді тощо. Водночас здобувачі отримали інструктаж з охорони праці та пройшли ознайомлення з наказом № 310 від 29.08.2023 про алгоритм дій за сигналом «Повітряна тривога».

Переддипломна практика здобувачів вищої освіти як різновид виробничої практики вважається завершальним етапом навчання перед виконанням кваліфікаційної роботи та складанням атестаційного іспиту. Бажаємо нашим магістрантам успішних результатів!

.